| Kullanımı | Karbon ürünleri, metal, seramik malzeme sinterleme ve benzeri gibi birçok çeşit ısı işleme uygun |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Oda boyutu (DxGxY) | D1000xG800xY1250mm /40x32x50″ Kapasite: 1000L |
| Güç kaynağı | 80KW,AC380-415V,50/60Hz,3 faz |
| Kullanımı | ısıl işlem, reaksiyon çalışmaları, sinterleme işlemleri, seramik pişirme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1400 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1300 derece C |
| Oda boyutu (DxGxY) | 400x300x300mm /16x12x12″ Kapasite:36 Litre |
| Güç kaynağı | 12KW AC380-415V, 50/60Hz, üç faz |
| Kullanımı | Isıl işlem, ateşleme, tayin, analiz, külleme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | G400xD400xY400mm |
| Hazne Malzemesi | yüksek alümina tuğla |