| Kullanımı | Isıl işlem, kurutma |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 500 derece C |
| Hazne Boyutu | G300xD2000xY200mm |
| üretim | 40KGS/saat |
| Hazne Malzemesi | 1400 # Alümina fiber levha |
| Kullanımı | tavlama, tavlama, sertleştirme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | D1200xG1000xY1000mm |
| Hazne Malzemesi | Yüksek alümina hafif tuğla |
| Kullanımı | tavlama, tavlama, sertleştirme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | D1200xG1000xY1000mm |
| Hazne Malzemesi | Yüksek alümina hafif tuğla |
| Kullanımı | tavlama, söndürme, sertleştirme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | D1100xG600xY1000mm |
| Hazne Malzemesi | Yüksek Alümina JM26# tuğlalar |
| Kullanımı | tavlama, söndürme, sertleştirme, yarı iletken kalıplar, 800 °C ile 1100 °C arasındaki sıcaklıklara, |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | D1100xW600xH1000mm/44x24x40′′ |
| Hazne Malzemesi | Yüksek Alümina JM26# tuğlalar |
| Kullanımı | Isıl işlem, ateşleme, tayin, analiz, külleme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | G600xD400xY400mm |
| Hazne Malzemesi | yüksek alümina tuğla |
| Kullanımı | demir ve çeliğin tavlanması, temperlenmesi, sertleştirilmesi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | D1600xG1300xY1100mm |
| Hazne Malzemesi | Yüksek Alümina JM26# tuğlalar |
| Kullanımı | Isıl işlem, ateşleme, tayin, analiz, külleme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | G600xD400xY400mm |
| Hazne Malzemesi | yüksek alümina tuğla |
| Kullanımı | Isıl işlem, ateşleme, tayin, analiz, külleme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | G600xD400xY400mm |
| Hazne Malzemesi | yüksek alümina tuğla |
| Kullanımı | Isıl işlem, ateşleme, tayin, analiz, külleme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | G600xD400xY400mm |
| Hazne Malzemesi | yüksek alümina tuğla |