| Güvenlik önlemleri | Aşırı sıcaklık koruması, kilitleme |
|---|---|
| Hazne Boyutu | D1200 W1000 H1000mm |
| Sertifika | CE |
| Garanti | 18 ay |
| Yapı | Egzoz Havası Çıkışlı, Tonozlu Tavanlı, Manuel Kayar Tabanlı Karbon Çelik Muhafaza |
| Güvenlik önlemleri | Aşırı sıcaklık koruması, kilitleme |
|---|---|
| Hazne Boyutu | D1200 W1000 H1000mm |
| Sertifika | CE |
| Garanti | 18 ay |
| Yapı | Egzoz Havası Çıkışlı, Tonozlu Tavanlı, Manuel Kayar Tabanlı Karbon Çelik Muhafaza |
| Kullanımı | tavlama, söndürme, temperleme, pişirme ve sinterleme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | D1600xG1300xY1100mm |
| Hazne Malzemesi | JM26# Hafif, yüksek alümina tuğlalar |
| Kullanımı | döküm parçalarının veya daha büyük parçaların kızartılması, söndürülmesi veya sertleştirilmesi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | D1200xG1000xY1000mm |
| Hazne Malzemesi | JM26# Hafif yüksek alümina tuğla |
| Kullanımı | tavlama, söndürme, sertleştirme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | D1100xG600xY1000mm |
| Hazne Malzemesi | Yüksek Alümina JM26# tuğlalar |
| Kullanımı | endüstriyel ısıtma, küçük, orta ve büyük endüstrilerde ısı işleme süreçleri |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | D1600xG1300xY1100mm |
| Hazne Malzemesi | Yüksek Alümina JM26# tuğlalar |
| Kullanımı | Demir ve çelikleri kaynatmak,temizlemek,taşlamak ve seramik uygulamaların sinterlenmesi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | D1600xG1300xY1100mm |
| Hazne Malzemesi | Yüksek Alümina JM26# tuğlalar |
| Kullanımı | laboratuvarlarda veya araştırma enstitülerinde malzeme sentezi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1400 derece C |
| Hazne Boyutu | G400xD400xY400mm |
| Hazne Malzemesi | 1600# Polikristalin Seramik Elyaf Hammaddeleri, CNC oymalı |
| Isıtma Elemanları | U-şekilli SIC çubuğu (8 adet) |
| Kullanımı | Belirli bir proje için gereken kontrollü sıcaklığı ve atmosferi sağlayın |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Hazne Boyutu | D300xG200xY200mm /12x8x8″ |
| Hazne Malzemesi | 1800# Polikristal elyaf hammaddesi, CNC oymalı |
| Isıtma Elemanları | U şeklinde MoSi2 çubuk (4 adet) |
| Kullanımı | Belirli bir proje için gereken kontrollü sıcaklığı ve atmosferi sağlayın |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Hazne Boyutu | 150x150x150 |
| Hazne Malzemesi | 1800# Polikristal elyaf hammaddesi, CNC oymalı |
| Isıtma Elemanları | U-şekilli MoSi2 çubuk |