| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 400 mm |
| Boru çapı | OD60mm ID52mm |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 1500mm |
| Boru çapı | OD100mm ID90mm |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi |
|---|---|
| Maksimum Sıcaklık | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 400 mm |
| Boru çapı | OD60mm ID52mm |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 400 mm |
| Boru çapı | OD60mm ID52mm |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 600 mm |
| Boru çapı | OD100mm ID90mm |
| Kullanımı | Oksidasyon, Difüzyon, Termal Anayling |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 400 mm |
| Boru çapı | OD110mm ID100mm |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 600 mm |
| Boru çapı | OD80mm ID72mm |
| Kullanımı | Isıl işlem, tavlama, tavlama, sertleştirme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | G800xD1000xY1250mm |
| Hazne Malzemesi | Yüksek alümina hafif tuğla |
| Usage | Heat treatment, sintering process |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Oda boyutu (DxGxY) | 300x200x200mm /12x8x8″ Kapasite:12 Litre |
| Power supply | 4KW AC208-240V, 50/60Hz, single phase |
| Kullanımı | ısıl işlem, reaksiyon çalışmaları, sinterleme işlemleri, ateşleme testleri |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| Oda boyutu (DxGxY) | 320x250x250mm /13x10x10″ Kapasite:12 Litre |
| Güç kaynağı | 7KW AC380-415V, 50/60Hz, üç faz |