| Kullanımı | vakum veya atmosfer sinterleme altında ısıtılacak numuneler |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 400 mm |
| Boru çapı | OD60mm |
| Kullanımı | içindeki toz veya granüler numuneler, atmosferlerde veya vakum sinterleme ile tam ve tekdüze reaksiy |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 300 mm |
| Boru çapı | OD80mm |
| Kullanımı | Seramik oksit ve grafit tozunun kalsine edilmesi gibi granüler malzemelerin ısıl işlem prosesi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 600 mm |
| Boru çapı | OD300mm |
| Kullanımı | Vakum veya atmosfer koruması altında sinterleme, vakum film kaplama, CVD deneyleri ve fiziksel bileş |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 300 mm |
| Boru çapı | OD100mm |
| Kullanımı | Klor altında toz malzemelerinin işlenmesi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1600 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1500 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 900mm |
| Boru çapı | Dış Çap 170mm |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi, Arındırma |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1400 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1300 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 300mm |
| Boru çapı | OD40mm |
| Kullanımı | numune tavlama, difüzyon ve sinterleme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 750mm |
| Boru çapı | OD120, uzunluğu 1800mm |
| Kullanımı | Hidrojen veya 1400C'ye kadar diğer gaz koşulları altında çeşitli yeni malzemelerin ısıl işlemi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1400 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1300 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 300 mm |
| Boru çapı | OD40mm |
| Kullanımı | CVD, Difüzyon ve diğer termo-işlemler gibi vakum durumu ve koruyucu gazla korunan deneyler |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 440mm |
| Boru çapı | OD60mm |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 400 mm |
| Boru çapı | OD60mm ID52mm |