| Kullanımı | Isıl işlem, ateşleme, tayin, analiz, külleme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | W150xD150xH150mm |
| Hazne Malzemesi | 1500 # Alümina fiber levha |
| Kullanımı | Isıl işlem, tavlama, tavlama, sertleştirme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | G800xD1000xY1250mm |
| Hazne Malzemesi | Yüksek alümina hafif tuğla |
| Kullanımı | Isıl işlem, ateşleme, tayin, analiz, külleme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | G600xD400xY400mm |
| Hazne Malzemesi | yüksek alümina tuğla |
| Kullanımı | Isıl işlem, ateşleme, tayin, analiz, külleme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | G600xD400xY400mm |
| Hazne Malzemesi | yüksek alümina tuğla |
| Maksimum Sıcaklık | 1200°C |
|---|---|
| Garanti | 2 yıl |
| Isıtma elemanı | HRE Gömülü Isıtma Teli |
| Tüp malzemesi | Kuvars |
| Adı | Yüksek Sıcaklık Tüp Fırını |
| Tüp malzemesi | Seramik |
|---|---|
| Voltaj | AC220V, 50/60HZ |
| Güç | 6kw |
| Garanti | 2 yıl |
| Isıtma Hızı | 0-10 ℃/dk |
| Tüp malzemesi | Alümina içeriği %99,6 |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC208-240V, 50/60Hz, 1 faz |
| Güç | 5KW |
| Garanti | Ömür boyu teknik destekle 18 ay sınırlı garanti |
| Isıtma Hızı | 0-10 ℃/dk |
| Kullanımı | vakum ve/veya atmosfer koruma sinterleme, biyokütle pirolizi, Li-Ion pil katot tozları |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 600 mm |
| Boru çapı | OD150MM |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 300 mm |
| Boru çapı | OD80mm ID70mm |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 300mm |
| Boru çapı | OD80mm ID72mm |