| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 400 mm |
| Boru çapı | OD60mm ID52mm |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 400 mm |
| Boru çapı | OD60mm ID52mm |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 400 mm |
| Boru çapı | OD60mm ID52mm |
| Kullanımı | Oksidasyon, Difüzyon, Termal Anayling |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 400 mm |
| Boru çapı | OD60mm ID52mm |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 600 mm |
| Boru çapı | OD80mm ID72mm |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 300mm |
| Boru çapı | OD80mm ID72mm |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 600 mm |
| Boru çapı | OD80mm ID72mm |
| Usage | heat treating, reacting studies, sintering processes, and ceramic firing in labs and industrial |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Working temperature | 1600 degree C |
| Chamber size (DxWxH) | 200x200x200mm /8x8x8″ 8 liters |
| Güç kaynağı | 5KW AC208-240V, 50/60Hz, tek fazlı |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi, Arındırma |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 900mm |
| Boru çapı | OD170mm ID150mm |
| Kullanımı | CVD tarafından epitaksyal film büyümesi için kullanılan, termal gradient altında işlevsel malzemeler |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 280mm |
| Boru çapı | OD60mm |