| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 300mm |
| Boru çapı | OD60mm ID50mm |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 300mm |
| Boru çapı | OD60mm ID50mm |
| Kullanımı | vakum ve atmosferik koruma sinterleme, vakumlu ince film kaplama, CVD deneyleri vb. |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 800mm |
| Boru çapı | OD80mm |
| Adı | Alümina Seramik Tüp |
|---|---|
| Kullanımı | Tüp fırın için 2D malzemeler, metaller, tozlar yükleme |
| sıcaklığa dayanıklı | 1700 derece C |
| Boyut | OD40-100mm, Uzunluk 500-2000mm |
| Tüp malzemesi | Al2O3 %99,6 |
| Kullanımı | koruma sinterleme, vakum film kaplama, CVD deneyleri, |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 1500mm |
| Boru çapı | OD80, uzunluk 2300 mm |
| Kullanımı | koruma sinterleme,vakum film kaplama,CVD deneyleri, yüksek sıcaklıklarda sürekli akan parçacık malze |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 300 mm |
| Boru çapı | OD80, uzunluğu 900mm |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi, Arındırma |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1100 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1000 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 500mm |
| Boru çapı | OD300mm/120mm |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi, Arındırma |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1100 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1000 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 500mm |
| Boru çapı | OD300mm/120mm |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi, Arındırma |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1100 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1000 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 500mm |
| Boru çapı | OD300mm/120mm |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi, Arındırma |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1100 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1000 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 400 mm |
| Boru çapı | OD80mm/40mm |