| Kullanımı | Isı işleme, reaksiyon çalışmaları, sinterleme işlemleri, ateşleme testleri ve seramik yakma |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| Oda boyutu (DxGxY) | 320x250x250mm /13x10x10″ Kapasite: 20 Litre |
| Güç kaynağı | 7KW AC380-415V, 50/60Hz, üç faz |
| Usage | ceramic sintering, heat treatment, melting of the glass, melting the metal and casting molding |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| Oda boyutu (DxGxY) | 320x250x250mm /13x10x10″ Kapasite: 20 Litre |
| Güç kaynağı | 7KW AC380-415V, 50/60Hz, üç faz |
| Kullanımı | Yüksek sıcaklıklarda sülfürik asit ayrışması ve hidrojen üretimi deneyleri için kullanılır. |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 800 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 700 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 1800mm |
| Boru çapı | OD219mm |
| Kullanımı | Malzeme araştırmalarında ve diş laboratuvarlarında günlük kullanımda küçük boyutlu numuneler hazırla |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Oda boyutu (DxGxY) | D600xG400xY400mm /24x16x16″ Kapasite: 96L |
| Güç kaynağı | 21KW,AC380-415V,50/60Hz,3 faz |
| Kullanımı | söndürme, temperleme, tavlama ve gerilim giderme gibi çeşitli uygulamaları karşılamak için yeterlidi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Oda boyutu (DxGxY) | D1000xG800xY1250mm /40x32x50″ Kapasite: 1000L |
| Güç kaynağı | 80KW,AC380-415V,50/60Hz,3 faz |
| Kullanımı | Erimiş, söndürme, sertleştirme,yüksek sıcaklıklar,büyük spesifik yük ağırlıkları |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | D1100xG600xY1000mm |
| Hazne Malzemesi | Yüksek Alümina JM26# tuğlalar |
| Kullanımı | vakum veya atmosfer sinterleme altında ısıtılacak numuneler |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 400 mm |
| Boru çapı | OD60mm |
| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi, Arındırma |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 300mm |
| Boru çapı | OD90mm |
| Güvenlik önlemleri | Aşırı sıcaklık koruması, kilitleme |
|---|---|
| Hazne Boyutu | D1200 W1000 H1000mm |
| Sertifika | CE |
| Garanti | 18 ay |
| Yapı | Egzoz Havası Çıkışlı, Tonozlu Tavanlı, Manuel Kayar Tabanlı Karbon Çelik Muhafaza |
| Güvenlik önlemleri | Aşırı sıcaklık koruması, kilitleme |
|---|---|
| Hazne Boyutu | D1200 W1000 H1000mm |
| Sertifika | CE |
| Garanti | 18 ay |
| Yapı | Egzoz Havası Çıkışlı, Tonozlu Tavanlı, Manuel Kayar Tabanlı Karbon Çelik Muhafaza |