| Kullanımı | Isıl işlem, biyokütle pirolizi |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1700 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1600 derece C |
| ısıtma uzunluğu | 600 mm |
| Boru çapı | OD80mm ID72mm |
| Isıtma Elemanları | Seramik tüpün üzerine monte edilmiş ısıtma teli, beş ısıtma tarafından ısıtma |
|---|---|
| Garanti | 18 ay |
| Hazne Malzemesi | Yumuşak ağırlıklı ateşten korunmuş tuğlalarla çok katmanlı yalıtım |
| Sıcaklık Denetleyicisi | Dijital otomatik ayarlı PID 32 segment |
| Güvenlik önlemleri | Aşırı sıcaklık koruması, kilitleme |
| Isıtma Elemanları | Seramik tüpün üzerine monte edilmiş ısıtma teli, beş ısıtma tarafından ısıtma |
|---|---|
| Garanti | 18 ay |
| Hazne Malzemesi | Yumuşak ağırlıklı ateşten korunmuş tuğlalarla çok katmanlı yalıtım |
| Sıcaklık Denetleyicisi | Dijital otomatik ayarlı PID 32 segment |
| Güvenlik önlemleri | Aşırı sıcaklık koruması, kilitleme |
| Isıtma Elemanları | Seramik tüpün üzerine monte edilmiş ısıtma teli, beş ısıtma tarafından ısıtma |
|---|---|
| Garanti | 18 ay |
| Hazne Malzemesi | Yumuşak ağırlıklı ateşten korunmuş tuğlalarla çok katmanlı yalıtım |
| Sıcaklık Denetleyicisi | Dijital otomatik ayarlı PID 32 segment |
| Güvenlik önlemleri | Aşırı sıcaklık koruması, kilitleme |
| Kullanımı | Isıl işlem, kurutma |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 500 derece C |
| Hazne Boyutu | G300xD2000xY200mm |
| üretim | 40KGS/saat |
| Hazne Malzemesi | 1400 # Alümina fiber levha |
| Kullanımı | Isıl işlem, tavlama, tavlama, sertleştirme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | G800xD1000xY1250mm |
| Hazne Malzemesi | Yüksek alümina hafif tuğla |
| Kullanımı | tavlama, tavlama, sertleştirme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | D1200xG1000xY1000mm |
| Hazne Malzemesi | Yüksek alümina hafif tuğla |
| Kullanımı | Isıl işlem, tavlama, tavlama, sertleştirme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | G800xD1000xY1250mm |
| Hazne Malzemesi | Yüksek alümina hafif tuğla |
| Kullanımı | tavlama, tavlama, sertleştirme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | D1200xG1000xY1000mm |
| Hazne Malzemesi | Yüksek alümina hafif tuğla |
| Kullanımı | tavlama, tavlama, sertleştirme |
|---|---|
| Tmax sıcaklığı | 1200 derece C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 derece C |
| Hazne Boyutu | D1200xG1000xY1000mm |
| Hazne Malzemesi | Yüksek alümina hafif tuğla |